PRESTASI PENYERTAAN 

DALAM PERTANDINGAN

 

Aktiviti / Pertandingan :

PERTANDINGAN PERKHEMAHAN

Peringkat : Sekolah
Pengelola : Kadet Remaja Sekolah
Tarikh : 17 April 2010
Tempat : Padang Sekolah
Bil. Peserta : 20 orang

Nama Peserta

Kelas

Pencapaian

Kumpulan A

 

 

Eric Hii

4N

Johan

Michael Tiong

5A1

Johan

Alvin Wong

4E

Johan

Andy Tiong

4E

Johan

Clement Wong

4P

Johan

Steven Tiong

4E

Johan

 

 

 

Kumpulan B

 

 

Ling Han Yue

4A6

Naib Johan

Adrian Ha

4A7

Naib Johan

Billy Sii

4A7

Naib Johan

Jackson Ngui

4A7

Naib Johan

Jackson Wong

4A5

Naib Johan

William Loh

4A5

Naib Johan

Yet Teck Wen

4A7

Naib Johan

 

 

 

Kumpulan C

 

 

Simon Sia

4A1

Tempat Ketiga

Tiong Chiong Yu

4A2

Tempat Ketiga

Tiong Khai King

4A5

Tempat Ketiga

Yong Ji Ing

4A1

Tempat Ketiga

Jackie Ling

4A3

Tempat Ketiga

Ling Zhong Yi

4A1

Tempat Ketiga

Cheng Siong Jing

4A6

Tempat Ketiga

 

 

 

 

PRESTASI PENYERTAAN 

DALAM PERTANDINGAN

 

Aktiviti / Pertandingan :

PERTANDINGAN MENYANYI

Peringkat : Sekolah
Pengelola : Kadet Remaja Sekolah
Tarikh : 17 April 2010
Tempat : Bengkel
Bil. Peserta : 20 orang

Nama Peserta

Kelas

Pencapaian

Kumpulan C

 

 

Simon Sia

4A1

Johan

Ting Chiong Yu

5A2

Johan

Tiong Khai King

4A5

Johan

Yong Ji Ing

4A1

Johan

Jackie Ling

4A5

Johan

Ling Zhong Yi

4A1

Johan

 Cheng Siong Jing

 4A6

Johan 

Kumpulan A

 

 

Eric Hii

4N

Naib Johan

Michael Tiong

5A1

Naib Johan

Alvin Wong

4E

Naib Johan

Andy Tiong

4E

Naib Johan

Clement Wong

4P

Naib Johan

Steven Tiong

4E

Naib Johan

 

 

 

Kumpulan B

 

 

Ling Han Yue

4A6

Tempat Ketiga

Adrian Ha

4A7

Tempat Ketiga

Billy Sii

4A7

Tempat Ketiga

Jackson Ngui

4A7

Tempat Ketiga

Jackson Wong

4A5

Tempat Ketiga

William Loh

4A5

Tempat Ketiga

Yet Teck Wen

4A7

Tempat Ketiga

 

 

 

 

PRESTASI PENYERTAAN 

DALAM PERTANDINGAN

 

Aktiviti / Pertandingan :

PERTANDINGAN PERSEMBAHAN

Peringkat : Sekolah
Pengelola : Kadet Remaja Sekolah
Tarikh : 17 April 2010
Tempat : Kantin Sekolah
Bil. Peserta : 20 orang

Nama Peserta

Kelas

Pencapaian

Kumpulan B

 

 

Ling Han Yue

4A6

Johan

Adrian Ha

4A7

Johan

Billy Sii

4A7

Johan

Jackson Ngui

4A7

Johan

Jackson Wong

4A5

Johan

William Loh

4A5

Johan

Yet Teck Wen

4A7

Johan

Kumpulan C

 

 

Simon Sia

4A1

 Naib Johan

Ting Chiong Yu

5A2

Naib Johan

Tiong Khai King

4A5

Naib Johan

Yong Ji Ing

4A1

Naib Johan

Jackie Ling

4A5

Naib Johan

Ling Zhong Yi

4A1

Naib Johan

 Cheng Siong Jing

 4A6

Naib Johan 

Kumpulan A

 

 

Eric Hii

4N

Tempat Ketiga

Michael Tiong

5A1

Tempat Ketiga

Alvin Wong

4E

Tempat Ketiga

Andy Tiong

4E

Tempat Ketiga

Clement Wong

4P

Tempat Ketiga

Steven Tiong

4E

Tempat Ketiga

 

 

 

 

 

 

 

PRESTASI PENYERTAAN 

DALAM PERTANDINGAN

 

Aktiviti / Pertandingan :

KARNIVAL BADAN BERUNIFORM [ SUKANEKA ]

Peringkat : Sekolah
Pengelola : Kadet Remaja Sekolah
Tarikh : 07 Ogos 2010
Tempat : Dewan Lama Sekolah
Bil. Peserta : 10 orang

Nama Peserta

Kelas

Pencapaian

Jeffery

Ting Chee Sheng

4P

JOHAN

Andy

Lau Beng Hang

4A5

JOHAN

Wong Teck Ho

4A6

JOHAN

Eric

Choo Chung Seng

4A1

JOHAN

Kong Jiuun Wang

4A1

JOHAN

Raymond

Lau Been Jye

4A1

JOHAN

Goh Wei Feng

4A1

JOHAN

Ngu Kie Hua

4A5

JOHAN

Ngu Chee Siong

4A6

JOHAN

Ting We Huat

4A1

JOHAN